, ,

Stilistet – So Paris!

Djeco
Availability:

4 stok


Mosha: 7 vjeç

Një prezantim origjinal dhe argëtuese tek qepja e vërtetë e tekstileve, fjongove dhe dantellave, për të krijuar rroba si një stilist i vërtetë.

Thjesht qepni së bashku copat e pëlhurës, shtoni fjongo prej tyli dhe saten!

Përmban 3 letra, pëlhurë, gjilpërë dhe fileto, pambuk, një gisht dhe udhëzues udhëzues për të krijuar rezultate voluminoze dhe magjike.

Përmban: 3 ilustrime, tekstile të ndryshme, gjilpërë dhe fileto, pambuk, një gishtëz dhe udhëzues.

2,500L

4 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Stilistet – So Paris!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…