Sold out!
, , ,

Stickers – Pushtimi i përbindëshave

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 4-8 vjeç

Përbindashat kanë pushtuar qytetin! Vendosni ju se ku do të sulmojnë!

Libër me 50 stickers të ripërdorshme të plastifikuara – në 2 sfonde fantastike të mëdha 44cm – për të krijuar histori dhe aventura pa fund!

Stickers ripozicionohen lehtë. Për t’i ruajtur të sigurta, vendosini në faqet anësore të librit.

 

1,800L

Sold out!

Compare
Përmasa 22 × 1 × 23 cm
Mosha

, ,

Marka

Materiali

Karton, plastik

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Stickers – Pushtimi i përbindëshave”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…