Sold out!
, ,

Stickers – Në shtëpi

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 18muaj

Krijoni dhomat e shtëpisë me mobiliet përkatëse dhe familjarët në disa situata: në kuzhinë, në dush, etj!

Përmban një ilustrim, mbi sfondin e së cilës ngjiten stickers shumë-përdorimësh, të mëdhenjë, për duart e fëmijëve të vegjël fare!

Kjo lojë është përshtatur për fëmijët e vegjël! Ajo është ideale për koordinimin sy-dorë, për të zhvilluar fjalorin dhe për lirinë e krijimit!

  • Stickers ripozicionohen lehtë. Për t’i ruajtur të sigurta, vendosini në faqet anësore të librit.
  • E gjithë loja është e plastifikuar, e përkryer për t’i rezistuar lojës me fëmijë shumë të vegjël dhe për t’u marrë me vete kudo gjatë udhëtimeve.

Dizenjuar nga Petits Pois

 

1,600L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Stickers – Në shtëpi”

There are no reviews yet.