,

Shtroje ndërrimi për bebin – Roar

Konges Slojd
Availability:

3 stok (mund të paraporositet)


Shtroje pambuku, portative, për ndërrimin e bebit, në çdo rrethanë: e përshtatshme për në shtëpi, ideale gjatë shëtitjeve. 

Dizenjuar në mënyrë funksionale: me një xhep të brendshëm për të ruajtur aksesorët e ndërrimit të bebit (pelena, krem, letra të lagura, etj.), dhe më pas, paloset në një kuletë të vogël për t’u mbajtur në çantë. 

Materiali: 100% pambuk organik, me shtresë kundër ujit

Përmasat: e palosur: 25 cm x 35 cm; e hapur: 70 cm x 69 cm

5,200L

3 stok (mund të paraporositet)

Marka

Konges Slojd

Materiali

100% pambuk organik

Mirëmbajtja

Mund të lahet në lavatriçe me 30 gradë.

Composition: Oxford Cloth: 100% Nylon Lining: 100% Polyester Maintenance: Not machine washable – Clean with damp cloth and dry immediately

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shtroje ndërrimi për bebin – Roar”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…