, ,

Shtëpia me dryn & kyçe

Lilliputiens
Availability:

3 stok


Mosha: 2 vjeç

Një shtëpi e bukur druri, me ngjyra të dashura dhe me një veçanti: ka kudo sisteme hapje-mbyllje, që i hasim në jetën e përditshme. Fëmijët e vegjël argëtohen e shkathtësojnë duart e vogla duke hapur e mbyllur zinxhirë, kopsa, dryn etj.

Shtëpia është plot sekrete e supriza dhe merr përqëndrimin e më të vegjëlve. Ideale edhe për role play me kukulla!

Materiali: Dru

 

 

6,300L

3 stok

Loading...
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shtëpia me dryn & kyçe”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…