, ,

Shtëpia e Kukullave – Mademoiselle

Janod
Availability:

6 stok


Mosha: 3 vjeç

Një shtëpi fantastike kukullash 3-katëshe e dekoruar bukur me mobilje të ndryshme. Hapni dyert e shtëpisë për të luajtur dhe mbyllini për të ruajtur gjithçka brenda dhe për ta transportuar më lehtë. Fëmijët mund të krijojnë botën e tyre dhe të shpikin historitë e tyre!

Shtëpia mund të hapet nga çatia për t’i aksesuar edhe më mirë dhoma të ndryshme.

Mobiljet e përfshira: 11 aksesorë si garderobë me dyer, krevat me mbulesa, tavoline ndërrimi, vaskë, divan, llamba, tavolinë, 2 karrige dhe kuzhinë. Mund t’i shtoni figurina të tjera deri 12cm. Montim i lehtë.

Shiheni në video!

Materiali: Dru

Përmasa: 41 x 30 x 54 cm


***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.***

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

18,600L

6 stok

Loading...
Përmasa 53 × 50 × 78 cm
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shtëpia e Kukullave – Mademoiselle”

There are no reviews yet.