Sold out!
,

Modelimi i gjurmëve të bebit – Rico Design

Childhome
Availability:

S’ka stok


Patë për të ruajtur të ngrira përgjithmonë gjurmën 3D të duarve ose këmbëve të të bebushit tuaj!

Seti përfshin 200 gram balte, një kornizë fotografie, që paloset dhe një libër udhëzimesh!

Përmasa e kornizës së gjurmës dhe e fotografisë: 15 x 10 cm 

  • Cilësia dhe siguria garantuar nga Rico Design

2,300L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Modelimi i gjurmëve të bebit – Rico Design”

There are no reviews yet.