, ,

Shkruajmë me shkronja dore – Janod

Janod
Availability:

3 stok


Mosha: 3-6 vjeç

Nisni të mësoni shkronjat e vogla të dorës me këtë set të plot nga Janod, ku përfshihen:

  • tabelë e bardhë magnetike, për të praktikuar shkrimin
  • tabelë e bardhë me shkronjat e printuara për t’i njohur e familjarizuar
  • 105 shkronja alfabeti magnetike
  • tabelë e zezë
  • markers & shkumësa
  • organizuese për t’i mbajtur të rregullta setin e shkronjave dhe kancelarinë

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.***

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

6,800L

3 stok

Loading...
Përmasa 31 × 2 × 8 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shkruajmë me shkronja dore – Janod”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…