Shkop Magjik, Supernova Ribbon

Mimi & Lula
Availability:

6 stok


Mbase shkopët magjikë i plotësojnë vërtet dëshirat një ditë! Duhet të besoni në magji!

Ylli në majë është veshur plot temina shkëlqyese dhe shkopi veshur me saten. Disa fije saten varen nga ylli me ngjyra plot kontrast, për një efekt magjik dhe përrallor!

Ideale për dhurata!

1,500L

6 stok

Marka

Mimi & Lula

Ngjyra

Rozë e hapur

Materiali

100%PLYESTER(WOVEN)

Mirëmbajtja

Pastrimi vetëm me leckë të lagur

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shkop Magjik, Supernova Ribbon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…