Shkop Magjik, Sequin Silver

Mimi & Lula
Availability:

6 stok


Mbase shkopët magjikë i plotësojnë vërtet dëshirat një ditë! Duhet të besoni në magji!

Ylli në majë është veshur plot temina shkëlqyese ngjyrë gri dhe shkopi veshur me saten.

Ideale për dhurata!

1,500L

6 stok

Marka

Mimi & Lula

Ngjyra

Rozë e hapur

Materiali

100%PLYESTER(WOVEN)

Mirëmbajtja

Pastrimi vetëm me leckë të lagur

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shkop Magjik, Sequin Silver”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…