Sold out!

Kuletë monedhash – Peter Rabbit

Petit Jour Paris
Availability:

S’ka stok


Kuletë monedhash, e vogël, me lepurushin Peter, një personazh klasik anglez i përrallave për fëmijë. 

    • Përmasa 11 x 9 cm
    • Teksil, pambuk

***

Për standardet e cilësisë dhe sigurisë shihni Detaje rreth produktit më poshtë. 

 

650L

Sold out!

Siguria e produkteve të Petit Jour

Të gjitha produktet e Petit Jour mund të gjurmohen me anë të shenjave të gdhendura mbi to.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuletë monedhash – Peter Rabbit”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…