, , ,

Termus Ujë – Lena, 600ml

Lilliputiens
Availability:

5 stok


Vëllimi: 600ml

Materiali: Inoks

Shishe termike prej inoksi, me pipëz, si një zgjidhje afatgjatë dhe e sigurt për fëmijët më të rritur, në shtëpi apo në çdo udhëtim.

  • Efekt termik me dy mure inoks, me vakum (ftohtë: 10h / nxehtë: 5h)
  • Vëcanërisht i madh, 600ml
  • Tapa me pipëz e cila zgjatet brenda në shishe, prej plastike të fortë që nuk mund të kafshohet
  • Ka një bazë të lëvizshme prej silikoni, për të mos rrëshkitur dhe që e bën shumë praktike në përdorim
  • Zero Rrjedhje: e hapur ose e mbyllur, nuk rrjedh falë valvulës së shishes dhe valvulës së pipëzës. 
  • Mirëmbajtje e lehtë: çdo pjesë hiqet për t’u larë.
  • Rekomandohet larja me dorë 
  • E dini se inox është pafundësisht i riciklueshëm!!

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Me seli në Belgjikë, ekipi i Lilliuputiens dizenjon vet të gjithë personazhet e saj dhe zgjedhin më pas materialet të cilësi të lartë, mbushje polyester të pastër për pellushat, përdorin materiale e tekstura të ndryshme dhe interesante, për të tërhequr vëmendjen dhe stimuluar fëmijët. 

3,200L

5 stok

Loading...
Marka

Materiali

Inoks, Tapë plastike, mbrojtës i poshtëm silikoni

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Termus Ujë – Lena, 600ml”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…