Seti metalik, cutlery pink +12m

Availability:

4 stok


Mosha: 8m

Set metalik me lugë, pirun dhe thikë.

Për më shumë higjienë, bishti ka formë të harkuar, që luga të mos ketë kontakt me tavolinën.

Lahet në lavastovilje.

2,500L

4 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Seti metalik, cutlery pink +12m”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…