Sold out!
, , ,

Seti i doktorit, Djeco

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 4 vjeç

Valixhja e plotë e doktorit! Gjithcka ju duhet për nisjen, mbase, të një karriere apo thjesht, nxitjen e empatisë dhe përkujdesjes ndaj tjetrit!

Përmasat e valixhes: 22cm x 16.5cm x 8cm

Materiali: Karton, dru, mix

 

4,300L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Seti i doktorit, Djeco”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…