-17%
, , ,

Seti i çajit, Birdie

Tender Leaf

Seti i çajit i kompletuar me çajnikun, bustinat, tabakanë, ëmbëlsira. Vjen në ngjyra të buta pastel dhe punuar bukur e me detaje në dru nga Tender Leaf Toys. E dini se Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

I gjithë prej druri dhe bojra me bazë ujë.

 

6,500L 7,800L

Loading...
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Seti i çajit, Birdie”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…