-9% Sold out!
, , , ,

Set Tutash, Cocoa

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Set përmban: Bluzën dhe Tutat

Dansosaurus është dino kërcimtar, nga koleksioni i Konges Sløjd.

Është 100% pambuk organik, brenda ka një shtresë ultra të butë pushi, për ngrohtësi maksimale.

Janë të rehatshme dhe ultra të buta.

Qëndrojnë të tilla, në ngjyrën e tyre dhe njësoj të bukura pas shumë larjesh në lavatriçe.

11,800L 13,000L

Prioriteti:

Marka

Masa Kids

, , , , , , ,

Materiali

100% pambuk

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Tutash, Cocoa”

There are no reviews yet.