,

Set të brendshme – Minnie Cherry

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Set të brendshme: kanatiere dhe mbathje me qershi, nga Konges Sløjd.

Janë veçanërisht të buta prej pambukur organik, e qëndrojnë të buta gjithmonë!

 

4,300L

Prioriteti:

Marka

Materiali

100% Pambuk organik

Masa Kids

, , , , , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set të brendshme – Minnie Cherry”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…