Sold out!
,

Set 2x, sapolindur – Limonë

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Një set me 2 pjesë: body tuta me mengë të gjata për të sapolindur 0-3muaj, shumë i butë, i përshtatshme për vajza ose djem, me designin klasik me limonë, nga marka daneze Konges Sløjd.

  • 100% pambuk organik
  • Masa dhe prerja e bollshme e markës daneze është ideale për 3 muajt e parë.

 

6,300L

Sold out!

Marka

Ngjyra

Materiali

100% Pambuk organik

Masa Kids

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x, sapolindur – Limonë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…