, ,

Set kontenitor Silikoni – 3x200ml

Beaba
Availability:

6 stok


Zgjidhje afatgjatë për ruajtjen e çdo vakti me kontenitorët prej silikoni dhe 100% hermetikë. Silikoni është i pastër nga lëndet industriale të dëmshme, si edhe është shumë më rezistent ndaj gërvishtjeve apo përdorimeve intensive në ngrirje.

Mund të zgjidhni kombinime ngjyrash të kapakëve: Jungle ose Spring

Seti përmban: 3 x 200ml

Përdorimi: Për të ruajtur në ngrirje, në frigorifer dhe për të shkrirë ushqimin apo qumështin e bebit.

  • Ideale për transportin e vakteve
  • Mbushen lehtë falë grykës së gjerë
  • Porcionet dalin me shtyrje nga poshtë kontenitorit (praktike kur kanë qëndruar të ngrira në akull)
  • Nuk zejnë vend në kuzhinë pasi vendosen brenda njëra tjetrës
  • Kanë të shënuar vëllimin në ml dhe oz dhe mund të shënoni me lapustil marker datën dhe përmbajtjen mbi kapak ose në vendin e shënuar në kontenitor.
  • Pa BPA, BPF, BPS, PVC, pa ftalate

2,600L

Prioriteti:

Marka

Ngjyra

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set kontenitor Silikoni – 3x200ml”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…