Sold out!
, , ,

Set i muzikës – 8 instrumente + organizuesi

Childhome
Availability:

S’ka stok


Muzikantët e vegjël mund të kënaqen pa kufi me këtë set ultra argëtues prej 8 instrumentesh.

Instrumentet e muzikës stimulojnë të gjitha shqisat dhe lejojnë fëmijët të familjarizohen me improvizimin e tingujve. Instrumentet e muzikës për fëmijët e vegjël zhvillojnë aftësitë dëgjimore dhe motorike. Pra, nuk është vetëm argëtim, por edhe tej mase edukativ!

Instrumentet janë vendosur në një organizues të dobishëm. Në këtë mënyrë ju mund ta ruani setin pasi keni luajtur, por edhe fëmijët nxiten të jenë të pavarur në përzgjedhjen e lojrave!

Përfshihen: 8 instrumente organizuese prej pambuku me ndarjet përkatëse

 

 

8,500L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set i muzikës – 8 instrumente + organizuesi”

There are no reviews yet.