,

Set Dansosaurus Bluzë + Tuta

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Set bluzë dhe tuta, me dizajnin e dinosaurëve kërcimtar!

Pambuku organik special i Konges Sløjd i jep një butësi të veçantë, e cila zgjat pas kohëve përdorim!

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

Marka

Materiali

100% Pambuk organik

Masa

, , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Dansosaurus Bluzë + Tuta”

There are no reviews yet.