, , ,

Set Çarçafi Baby/Toddler – Dansosaurus

Childhome
Availability:

6 stok


Gjumë të ëmbël me këtë set çarçafi të mrekullueshëm me dinosaur kërcimtar, për krevatin e fëmijës suaj!

  • Seti përmban zarfin e jorganit & këllëfin e jastëkut.
  • Për krevat tek standard
  • Përmasat: zarfi i jorganit 100×140 cm dhe këllëfi i jastëkut: 40 x 45 cm
  • Seti është i paketuar në një çantë pambuku me të njejtin design, i cili mund të përdoret për blerje, për lodra dhe shumë qëllime të tjera
  • Prodhuar me 100% pambuk organik

9,000L

6 stok

Loading...
17,800L for 2 item(s)
Përmasa 100 × 140 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Çarçafi Baby/Toddler – Dansosaurus”

There are no reviews yet.