-47% Sold out!
, , ,

Set Çarçafi, Baby – Vija të kuqe

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Gjumë të ëmbël me këtë set çarçafi të ri nga Konges Sløjd. Bebushi apo bebushja do të ndihet e përkëdhelur nga butësia dhe ngrohtësia e tij.

E bërë 100% me pambuk organik;

Motivet reja: champange/vija të holla të kuqe.

  • Seti përmban zarfin e jorganit & këllëfin e jastëkut.
  • Përmasa: baby 70 cm x 100 cm
  • Seti është i paketuar në një çantë pëlhure me të njejtin design, i cili mund të përdoret për blerje, për lodra dhe shumë qëllime të tjera
  • Ruan butësinë pas çdo larjeje, cilësi e pambukut organik.

3,100L 5,800L

Sold out!

Compare
Përmasa 100 × 70 cm
Marka

70x140cm 90x200cm

Ngjyra

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Çarçafi, Baby – Vija të kuqe”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…