, ,

Set 6 kontenitor 6x250ml

Beaba
Availability:

1 stok


Zgjidhje afatgjatë për ruajtjen e çdo vakti me kontenitorët polypropylene dhe 100% hermetikë. 

Seti përmban: 6 x 250ml

Përdorimi: në frigorifer, në ngrirje, lahen në lavastovilje, por jo në furrë; duke hequr kapakun, përmbajtjen e secilit kontenitor mund ta shkrini në mikrovalë, në Babycook® ose në banjo mari (të Bib Expresso). 

  • Ideale për transportin e vakteve
  • Mbushen lehtë falë grykës së gjerë
  • Porcionet dalin me shtyrje nga poshtë kontenitorit (praktike kur kanë qëndruar të ngrira në akull)
  • Nuk zejnë vend në kuzhinë pasi vendosen brenda njëra tjetrës
  • Kanë të shënuar vëllimin në ml dhe oz dhe mund të shënoni me lapustil marker datën dhe përmbajtjen mbi kapak ose në vendin e shënuar në kontenitor.
  • Pa BPA, BPF, BPS, PVC, pa ftalate

2,600L

1 stok

Loading...
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 6 kontenitor 6x250ml”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…