,

Set 3x: Body, Tuta & Kapuç – Minnie Cherry

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Një set i veçantë i koleksionit të qershive të Konges Sløjd, ku pambuku vjen lehtësisht i thurur.

  • Seti vjen me 3 pjesë: Kapuç, Body dhe Tutinë e gjatë me kembët e mbuluara
  • 100% Gots ORGANIC COTTON
  • Ultra e butë, miqësore me lëkuren e të porsalindurëve
  • Masa dhe prerja e bollshme e markës daneze është ideale për 3 muajt e parë.

 

8,800L

4 stok

Loading...
Marka

Materiali

100% Pambuk organik

Masa Kids

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 3x: Body, Tuta & Kapuç – Minnie Cherry”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…