, ,

Set 2x Gota Trajnuese, Mon Amour

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Gota trajnuese me vrima të vogla, me dy doreza, për t’i mësuar fëmijëve të vegjël të pijnë në mënyrë të pavarur. 

Me vonë, kapaku mund të hiqet dhe përdoret si gotë me grykë të hapur.

  • 100% silikoni i cilësisë I, 100% PP
  • Lahen në lavastovilje
  • Rekomandohet përdorimi në kuzhinë, pasi nuk ka valvulë mbrojtëse kundra rrjedhjes së ujit, nëse vendoset në çantë. E sigurt në çantë është Shishe Trajnuese 2 në 1, Beaba

3,300L

4 stok

Loading...
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x Gota Trajnuese, Mon Amour”

There are no reviews yet.