,

Set 2x, Newborn – Qershi

Konges Slojd
Availability:

5 stok


Set me 2 pjesë: body tuta me mengë të gjata për të sapolindur 0-3muaj, shumë i butë, i përshtatshme për vajza ose djem, me designin klasik me qershi, nga marka daneze Konges Sløjd.

  • 100% pambuk organik
  • Masa dhe prerja e bollshme e markës daneze është ideale për 3 muajt e parë.

 

6,300L

5 stok

Loading...
Marka

Ngjyra

Materiali

100% Pambuk organik

Masa Kids

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x, Newborn – Qershi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…