,

Set Body & Tuta, sapolindur – Etoile

Konges Slojd
Availability:

2 stok


Një set me 2 pjesë: body + tuta të gjata

  • Për të sapolindur 0-3muaj
  • Shumë i butë, i përshtatshme për vajza ose djem, me designin me yje të vogla mbi një sfond të butë ngjyrë bezhë, nga marka daneze Konges Sløjd.
  • 100% pambuk organik
  • Masa dhe prerja e bollshme e markës daneze është ideale për 3 muajt e parë.

 

6,300L

2 stok

Loading...
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Body & Tuta, sapolindur – Etoile”

There are no reviews yet.