, , , ,

Set 2x – Prova e frutave, Rose Sand

Konges Slojd

Set me 2x biberonë për provën e frutave! Një mjet shumë i zgjuar për të provuar shijen e frutave për bebet e vogla fare, madje edhe pa nisur ende ushqimin! 

Vrimat e vogla në sipërfaqe do të nxjerrin lëngun e frutave, në mënyrë totalisht të sigurt dhe argëtuese për të vegjlit tuaj kurioz! Silikoni i butë ndihmon dhe qetëson instiktin e kafshimit të foshnjeve.

  • 100% silikon C
  • E-testuar sipas standardit evropian EN-71-1
  • Lahet e gjitha në lavastovilje

3,800L

Loading...
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x – Prova e frutave, Rose Sand”

There are no reviews yet.