,

Set 2x Newborn – Parachute

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Set me 2 pjesë: body tuta me mengë të gjata për të sapolindur 0-3 muaj, shumë i butë, i përshtatshme për vajza ose djem, me designin klasik me parashutë të Konges Sløjd, por të risjellë në variantin e ri me ngjyra. 

  • 100% pambuk organik
  • Masa dhe prerja e bollshme e markës daneze është ideale për 3 muajt e parë.

 

6,800L

Prioriteti:

Marka

Ngjyra

Materiali

100% Pambuk organik

Masa Kids

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x Newborn – Parachute”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…