, , ,

Set 2x Gushore, Mon Amour

Availability:

6 stok


Set shumë praktik me 2 gushore, të cilat lahen e pastrohen pas çdo vakti, dhe jemi gati të fillojmë përsëri.

Materiali OEKO-TEX 100 % Polyurethane.

2,600L

6 stok

Loading...
Përmasa 27 × 20 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x Gushore, Mon Amour”

There are no reviews yet.