Sold out!
, ,

Set 2x Gushore me mëngë, Miso Moonlight

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Set i plotë me 2 gushoret klasike me mëngë të gjata.

Ideale nëse duam t’i lëmë fëmijët veçanërisht të lirë në kuzhinë e të zbulojnë çdo përbërës të supës, me çdo mjet!

  • Për vaktet e përditshme, festa dhe piknik jashtë shtëpisë.
  • Pastrohet pas çdo vakti me ujë dhe sapun.

Kapet tek qafa e fëmijës me lidhëse.

Produktet e Konges Sløjd janë me material cilësor dhe përdoren gjatë, pa humbur vetitë.

 

4,700L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x Gushore me mëngë, Miso Moonlight”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…