, ,

Set 2x Gushore, Ensemble

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Set shumë praktik me 2 gushore, të cilat lahen e pastrohen pas çdo vakti, dhe jemi gati të fillojmë përsëri.

Materiali OEKO-TEX 100 % Polyurethane.

2,600L

4 stok

Përmasa 27 × 20 cm
Marka

Konges Slojd

Materiali

100% silikon

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x Gushore, Ensemble”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…