Sold out!
, ,

Set 2x Gushore, Brise D’Ete

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Set shumë praktik me 2 gushore, të cilat lahen e pastrohen pas çdo vakti, dhe jemi gati të rifillojmë përsëri.

Materiali OEKO-TEX 100 % Polyurethane.

2,600L

Sold out!

5,700L for 2 item(s)
Përmasa 27 × 20 cm
Marka

Konges Slojd

Materiali

100% silikon

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x Gushore, Brise D’Ete”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…