Sold out!
, ,

Set 2x Gota Trajnuese, Roar

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Gota trajnuese me vrima të vogla, me dy doreza, për t’i mësuar fëmijëve të vegjël të pijnë në mënyrë të pavarur. 

Me vonë, kapaku mund të hiqet dhe përdoret si gotë me grykë të hapur.

  • 100% silikoni i cilësisë I, 100% PP
  • Lahen në lavastovilje
  • Rekomandohet përdorimi në kuzhinë, pasi nuk ka valvulë mbrojtëse kundra rrjedhjes së ujit, nëse vendoset në çantë. E sigurt në çantë është Shishe Trajnuese 2 në 1, Beaba

3,300L

Sold out!

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set 2x Gota Trajnuese, Roar”

There are no reviews yet.