,

Set, 2 Karrige dhe Tavolinë – Të bardha

Quax
Availability:

2 stok


Seti përmban: 2 karrige dhe 1 tavolinë tē bardhë. Prodhuar nga Quax, marka belge e prodhimit të mobilieve të gatshme për fëmijë.

Karriget: Janë me shumë hapësirë, për më shumë rehati dhe lehtësi përdorimi nga fëmijët. Këmbët prej druri Hevea.

Përmasa e një karrige: 41x43x55cm

Tavolina: Me hapësirë  ø60cm dhe 48cm e lartë, këmbët druri dhe sipërfafaqja 18mm MDF.

Montohen vetem këmbët, shumë lehtë, për pak minuta.

28,600L

2 stok

Loading...
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set, 2 Karrige dhe Tavolinë – Të bardha”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…