,

Set 2, Body & Tuta – Ciel Magique Bleu

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Set plot me planete e ëndërrime mbi hapësirën, nga Konges Sløjd.

  • Seti vjen me 2 pjesë: Body dhe Tutinë e gjatë me kembët e mbuluara
  • 100% Gots ORGANIC COTTON
  • Ultra e butë, miqësore me lëkuren e të porsalindurëve
  • Masa dhe prerja e bollshme e markës daneze është ideale për 3 muajt e parë.

 

6,800L

4 stok

Loading...

Mund t’ju pëlqejnë edhe…