, , ,

Rrobabanjo Djem, Ensemble

Konges Slojd
Availability:

9 stok


Rrobabanjo për djem nga Konges Slojd, 61% polyester e riciklueshme. 

Material dhe design luksoz, të shëndetshëm për t’u veshur nën diell.

Zgjidhni masën nga 12 muaj në 8 vjeç.

3,400L

Spastroje
Marka

Konges Slojd

Materiali

100% polyester

Masa

12m, 18m, 2vj, 3vj, 4vj, 5-6vj, 7-8 vjeç

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rrobabanjo Djem, Ensemble”

There are no reviews yet.