, , ,

Rrobabanjo Bikini Jade Rose Smoke

Konges Slojd
Availability:

10 stok


Bikini për vajza trup nga Konges Slojd, me pak shkëlqim, 80% polyester e riciklueshme. 

  • Copa me me mbrojtje më të lartë kundra rrezeve ultra violet UPF 50+, kthejnë totalisht rrezet e diellit nga trupi.
  • Material dhe design luksoz, të shëndetshëm për t’u veshur nën diell.

Zgjidhni masën nga 12 muaj në 8 vjeç.

5,200L

Spastroje
8,000L for 2 item(s)
Marka

Konges Slojd

Materiali

100% polyester

Masa

12m, 18m, 2vj, 3vj, 4vj, 5-6vj, 7-8 vjeç

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rrobabanjo Bikini Jade Rose Smoke”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…