Sold out!
,

Rrethi i Yjeve mbi Flokë!

Mimi & Lula
Availability:

S’ka stok


Rrethi plot yje, duket të kërcejnë mbi flokët e bukura! 

Yjet vijnë në madhësi të ndryshme dhe me kontraste shkëlqimesh, me xixa, mat, metalik etj.

Në nuanca të bukura dhe i kombinushëm me çdo veshje, në veçanti ato festive!

  • I lehtë për t’u mbajtur, aq sa nuk ndihet të jetë aty!
  • Për festa dhe pse jo, për një t’i dhënë gëzim një ditë të zakonshme!

2,800L

Sold out!

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rrethi i Yjeve mbi Flokë!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…