Rreth 2x – Daisy

Mimi & Lula
Availability:

4 stok


Zbukuroni flokët e saj me rrethin me dy shiritë të hollë, me lule dhe mbështjellë me fjongo ngjyrë rozë të lehtë!

  • Rrethi  është delikat dhe i përsosur për çdo rast të veçantë apo thjesht një shëtitje me stil!
  • E rehatshme dhe shumë i lehtë për t’u mbajtur, aq sa nuk ndihet të jetë aty!

2,100L

4 stok

Loading...
Marka

Materiali

80% hekur, 20% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rreth 2x – Daisy”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…