Sold out!
,

Rreth – Mystical, Velvet

Availability:

S’ka stok


Zbukuroni flokët e saj me rrethin mistik!

  • Rrethi është veshur me copë kadife blu, me yje shkëlqyese të vogla gri.
  • I rehatshëm dhe shumë i lehtë për t’u mbajtur, aq sa nuk ndihet të jetë aty!

1,650L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rreth – Mystical, Velvet”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…