Rreth – Wish upon a star

Mimi & Lula
Availability:

6 stok


Rrethi i hollë, veshur me saten të gjelbër, me 4 yje të ndryshme në anë.

  • E rehatshme dhe shumë i lehtë për t’u mbajtur, aq sa nuk ndihet të jetë aty!

1,480L

6 stok

Loading...
Marka

Materiali

60%POLYESTER(WOVEN), 40% PLASTIC

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rreth – Wish upon a star”

There are no reviews yet.