,

Rreth 2x – Yjet

Mimi & Lula
Availability:

5 stok


Zbukuroni flokët e saj me rrethin me dy shiritë të hollë, me yje ngjyrë pastel, por plot shkëlqime të ndryshme!

  • Rrethi me Yje është delikat dhe i përsosur për çdo rast të veçantë apo thjesht një shëtitje me stil!
  • E rehatshme dhe shumë i lehtë për t’u mbajtur, aq sa nuk ndihet të jetë aty!

2,100L

5 stok

Loading...
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rreth 2x – Yjet”

There are no reviews yet.