Sold out!

Rreth 2x – Fluturat

Mimi & Lula
Availability:

S’ka stok


Zbukuroni flokët e saj me rrethin me dy shiritë të hollë, me flutura ngjyrë pastel, dhe mbështjellë me fjongo ngjyrë rozë të lehtë!

  • Rrethi Alice me Flutura është delikat dhe i përsosur për çdo rast të veçantë apo thjesht një shëtitje me stil!
  • E rehatshme dhe shumë i lehtë për t’u mbajtur, aq sa nuk ndihet të jetë aty!

2,100L

Sold out!

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rreth 2x – Fluturat”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…