Role Play – Pancakes me Gaelle

Djeco
Availability:

4 stok


Mosha: 3vjeç

Përgatisni dhe shërbeni pancakes në restorantin e vogël të Gaelle dhe Titouan! Vizitorët tuaj mund të porosin sipas menusë apo t’jua lënë ju në dorë ingredientët!

Seti përmban: sobën e vogël, tiganin e gatimit, 4 baza pancakes, ingredientë, reklamën e restorantit, si edhe menunë.

2,800L

4 stok

Loading...
Përmasa 20 × 5 × 16 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Role Play – Pancakes me Gaelle”

There are no reviews yet.