,

Role Play – Djeco, Pasta tek Pat et Ben

Djeco
Availability:

5 stok


Mosha: 3vjeç

Imagjinoni të jeni kuzhunier në restorantin Pat dhe Ben’s Pasta Bar! E përkryer për t’u marrë me gatim! Shërbeni pastat sipas menusë apo krijimit tuaj me kërpudha, domate, djathë dhe borziloku.

Ky grup i lezetshëm është bërë në dru dhe i pëlhurë dhe përmban një kuti dekorative me reklamën e restorantit prej druri, i dizenjuar si një furgon kuzhine!

Kutia përmban: 2 x tas prej druri, 2 pirunë prej druri, 1 enë prej druri për servirje, 1 menu prej druri, makarona të ndryshme me flutur dhe copa perimesh në pëlhurë dhe dru.

2,800L

5 stok

Loading...

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Role Play – Djeco, Pasta tek Pat et Ben”

There are no reviews yet.