,

Ride On – Hippo

Janod
Availability:

2 stok


Mosha: + 12 muaj

Fëmijët e vegjël lëvizin me biçikletën e parë të vogël dizenjuar enkas për ta. Mbajnë lehtësisht ekuilibrin me 4 rrota, ka një timon të lehtë drejtimi dhe është ilustruar me një Hippo, i cili e kthen në aventurë dhe gëzim të gjithë eksperiencën! Gjithashtu, fëmijët do ta dashurojnë koshin përpara, do ta mbushin e zbrazin e do t’i bëjnë xhiro edhe lodrave të preferuara.

Biçikletat e vogla ride-on të fëmijëve kthehen në një nga argëtimet e përhershme edhe teksa rriten!

12,300L

2 stok

Loading...
Mosha

Marka

Materiali

Dru, pa BPA, pa Phthalates, pa toksina

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ride On – Hippo”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…