Sold out!
, ,

Kali lëkundës, Janod

Janod
Availability:

S’ka stok


Mosha: 12 muaj

Kali simpatik lëkundës nga Janod i shton bukurinë këndit të lojës fëmijëve të vegjël. Mbetet një ndër lodrat më klasike e të preferuara të fëmijëve të vegjël.

Detaje të kuqe dhe dru.

  • Lartësia e sediljes 26cm
  • Duhet montuar

12,600L

Sold out!

Përmasa 62 × 33 × 43 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kali lëkundës, Janod”

There are no reviews yet.