, ,

Ramonita, Mini Rrepi

Oli & Carol
Availability:

10 stok


Mosha: 0muaj – 12 muaj

Materiali: Gomë natyrale hevea

Modeli: Mini Rrepi Ramonita 

Nga koleksioni i ri Chew-to-go i Oli Carol, Ramonita është më i pranuari nga fëmijët. 

Versioni i vogël është një zgjidhje e përshtatshme për t’u varur me fije e për t’u marrë me vete kudo. Forma ergonomike e bënë lehtësisht të kapshme nga bebet.  

100% produkt i pastër Hevea, plotësuar me tekstura, relieve e ngjyra, për të lehtësuar belbëzimet e mundimshme të bebeve, nga mishrat e dhëmbëve dhe dhëmbëve të qumshtit të sapo dalë.

Njihuni më shumë me Oli & Carol

Plot detaje dhe ngjyrat e ndezura, e bën çdo model Oli & Carol të shkëlqyer:

  1. Për të qetësuar dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve: tekstura dhe dhe materiali i gomës natyrale është perfekte për periudhën e daljes së dhëmbëve. Bebet do të ndjehen të lehtësuar me butësinë e gomës dhe prekjen e këndshme.
  2. Për në vaskë, pishinë, plazh: qëndron mbi ujë dhe nuk ka të çara në asnjë prej modeleve, gjë që parandalon praninë dhe rritjen e baktereve dhe mykut.
  3. Për të zhvilluar ndjeshmërinë dhe prekjen: fëmijët do të zbulojnë ngjyrat bazë, teksturat e detajuara dhe format krysore. Çdo lodër ka vëllim, strukturë dhe ngjyra që fëmijët të ndjejnë dhe të mësojnë. Koleksioni Oli & Carol është ideal për të miqësuar fëmijët herët me frutat, perimet, natyrën!
  • Materiali: 100% gome natyrale hevea
  • Shumë higjenike, pa asnjë rrezik grumbullimi myku.
  • Pastrimi bëhet vetëm në sipërfaqe! Thjesht përdorni ujë dhe sapun dhe jeni gati për të rifilluar lojën!

Lojra ekologjike, të biodegradueshme dhe miqësore me mjedisin. Punuar me dorë, pikturuar me dorë me pigmente natyrale. Mund të ketë ndryshime të vogla në ngjyrë dhe formë nga njëri produkt tek tjetri. 

1,500L

10 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ramonita, Mini Rrepi”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…